Potešte svojich blízkych vstupenkou na jedinečné podujatie: „FARBY BAROKOVEJ EURÓPY” DŇA 1.6. 2024   >>čítaj ďalej

v Gotickom kostole Všetkých svätých Ludrová-Kút.

Vstupenky sú k dispozícii v predpredaji v budove Liptovského múzea v Ružomberku a v Gotickom kostole Všetkých svätých Ludrová-Kút.

Počas otváracích hodín:

>>Liptovské múzeum<<

>>Ludrová-Kút<<

Počet kusov vzhľadom na kapacitu obmedzený

Liptovské múzeum si pre Vás opäť po roku pripravilo exkluzívny hudobný zážitok, ktorý už 1. júna tohto roku budete môcť zažiť v Gotickom kostole Všetkých svätých v Ludrovej-Kúte. O jeho exkluzivitu sa postará spojenie jedinečnej atmosféry nádherne maľovanej ranogotickej svätyne kostola spolu s barokovou hudobou z obdobia 16.–18. storočia.

Hudobnými hosťami sú Michal Hottmar a Szándor Szaszvárosi, ktorí Vám zahrajú na dnes už takmer zabudnutých hudobných nástrojoch – theorbu a violu da gamba. Podujatie bude prebiehať od 17. hodiny.

Pri tejto príležitosti sme si pre Vás pripravili aj malý darček. Každý účastník koncertu od nás získa k vstupenke drevenú pohľadnicu s motívom svätej Barbory z limitovanej edície 200 kusov, ktorú pre Vás pripravilo Liptovské múzeum pri príležitosti konania tohto podujatia.

Vstupenky v cene 9 eur (dospelí) a 6 eur (deti, študenti, dôchodcovia, invalidi) je možné zákupiť aj v budove Liptovského múzea v Ružomberku. Kapacita miest na sedenie bude obmedzená. Tešíme sa na Vašu návštevu!

060124 farby barokovej Europy 1

060124 farby barokovej Europy