TVORIVÍ SENIORI. 12.1. – 12.2. 2017

Liptovské múzeum v Ružomberku (organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) Vás pozýva na výstavu TVORIVÍ SENIORI.

Ide o výber ručných prác seniorov, ale aj záujemcov všetkých vekových kategórií o pravidelné pondelkové tvorivé dielne pre verejnosť z cyklu MÚZEUM PRE SENIOROV a KREATÍVNE V MÚZEU . Vystavené práce mapujú prierez 6 ročnej činnosti, počas ktorej sa účastníci naučili mnohé tradičné i moderné výtvarné techniky a pracovali s rozličnými materiálmi. Pre ilustráciu môžeme spomenúť aspoň niektoré: papierové pletenie, skladanie z papiera, 3D orgiami, drôtovanie, pedig, moosgummi, powertex, falošný patchwork, fonalgrafika, kanzashi, soutache, frivolitkovanie, háčovanie, štrikovanie, šitie, viazanie shamballa a kumihimo, enkaustika, quilling, tkanie na krosienkach, suché a mokré plstenie, práca s kožou, s textilom, s niťami, s vlnou…, zhotovovali rôzne drôtené, niťové, zipsové, plstené či textilné šperky, bytové či záhradné dekorácie a ozdoby, recyklovali kartón, plechovky, sklo alebo iný nepotrebný a použitý materiál , z ktorého vytvorili krásne a zaujímavé veci.

Výstava je sprístupnená verejnosti od 12.1. – 12.2. 2017. Veríme, že si nájdete čas a prídete sa pozrieť, prípadne sa inšpirovať.

Všetci ste srdečne vítaní.


Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Ulož [283.00 B]