TS – TD MpS – vianočné figurky – utorok 10.12.2019

Názov podujatia :       VIANOČNÉ FIGURKY – tvorivá dielňa z cyklu Múzeum pre seniorov
Usporiadateľ:              Žilinský samosprávny kraj Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :      utorok  10.12. 2019
Miesto konania:         Liptovské múzeum v Ružomberku

Pozývame Vás do Liptovského múzea v Ružomberku na ďalšiu vianočnú tvorivú dielňu pre verejnosť , ktorou sa Liptovské múzeum zapojilo do aktivít v rámci Ružomberského adventného kalendára .

Keďže naposledy (2.12. 2019) sme z orechových škrupín  a iného porírodného materiálu zhotovovali adventný veniec a drobné ozdoby, v utorok  10.12.2019 v obvylklom čase, t.j. od 9.00 – 11.00 hod. si urobíme rôzne vianočné figurky a drobnosti, vhodné či už na venček ,  vianočný stromček alebo aj ako malú  bytovú dekoráciu.

Je potrebné priniesť si materiál a pomôcky podľa vlastného uváženia a výberu aktivity. ( nožnice, tavnú pištol, lepidlo, ihlu, niť, polystyrénovú guľu,  farebný filc, šišky zo stromov, ..stužky, korálky,  pedig, kliešte, drevenú formu na zvonček, …

Foto. Z archívu LMR                        KvM – Škrupinový veniec + ozdoby – 2.12.2019