TS – TD MpS – Veľkonočné variácie 1.4. a 5.4.2019

Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :     pondelok 1.4.  2019      a        piatok 5.4. 2019
Miesto konania:        Liptovské múzeum v Ružomberku

Pozývame Vás a všetkých záujemcov do Liptovského múzea v Ružomberku (organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) na ďalšie dve tvorivé dielne pre verejnosť z cyklu Múzeum pre seniorov.

Naposledy, v pondelok 25.3.2019 sme pri zdobení veĺkonočných vajíčok  a dekorácií opäť pracovali so špagátom, vlnou, servítkovou technikou, stuhami, krepovým papierom, a textilom …,

V tejto činnosti  a veľkonočnej téme budeme pokračovať aj na ďalších dvoch tvorivých dielňach. Prvá z nich je naplánovaná, tak ako je zaužívané, na  pondelok 1.4. 2019  a druhá bude  z technických príčin   presunutá z pondelka 8.4.  na v piatok 5.4. 2019.

Je potrebné priniesť si pomôcky a materiál – podľa vlastného výberu aktivity  a dekorácie. (vajíčka, špagát, silikónové lepidlo,  stuhy, papierové ruličky, disperzné pepidlo, tavnú pištoľ,.vlnu, ….)

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť kreatívne stráviť príjemné dopoludnie v múzeu.

Foto : z archívu LMR                  TD MpS – Veľkonočné špagátovanie – 25.3.2019