TS – TD MpS – Štipcovanie – 21.10.2019

Názov podujatia :      ŠTIPCOVANIE- tvorivá dielňa
                                    z cyklu Múzeum pre seniorov
Usporiadateľ:            Žilinský samosprávny kraj Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :    pondelok  21.10. 2019

Miesto konania:       Liptovské múzeum v Ružomberku

Pozývame Vás a všetkých záujemcov  do Liptovského múzea v Ružomberku na tradičné pondelkové kreatívne stretnutie. Naposledy, t.j. 15.10.2019 sme  z klasických drevených štipcov  a plechoviek vyrábali pekné dózičky či kvetináčiky, vyšívali vianočné gule, pracovali so špagátom, moosgummou a iným materiálom.

V podobnej práci budeme pokračovať aj v pondelok 21.10.2019 v obvyklom čase, t.j. od 9.00 – 11.00 hodiny. Je potrebné priniesť si materiál a pomôcky.

Na štipcovanie potrebujeme drevené kolíčky na prádlo (štipce), tavnú pištoľ, plechovku, kartón, nožnice, rezací nôž, špagát, prípadne iné ozdoby – napríklad korálky, štras… a na zamaľovanie  kvetináča potrebujeme  akrylovú farbu, štetec alebo špongiu. Pomôcky, materiál a doplnky sú potrebné v závislosti od výberu vlastnej aktivity.

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť stráviť v múzeu príjemné tvorivé dopoludnie. Vítaný je každý, bez ohľadu na vek.

Foto: z archívu LMR                              TD MpS – Čarovné štipce – 8.10.2019