TS – TD MpS – Plstenie – 13.1.2020

Názov podujatia :        PLSTENIE – tvorivá dielňa z cyklu Múzeum pre seniorov
Usporiadateľ:              Žilinský samosprávny kraj Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :       pondelok  13.1. 2020
Miesto konania:          Liptovské múzeum v Ružomberku

Pozývame Vás a všetkých záujemcov do  Liptovského múzea v Ružomberku na prvú novoročnú tvorivú dielňu pre verejnosť z cyklu Múzeum pre seniorov , ktorá bude tak, ako bolo zaužívané po minulé roky, v pondelok  – 13.1. 2020 od 9.00 do 11.00 hodiny.

Zopakujeme si, prípadne sa naučíme techniku tzv. suché plstenie.  Pomocou nej si uplstíme pekný šperk – (brošňu, korále či náušnice). Je potrebné priniesť si  materiál a pomôcky: farebnú vlnu na plstenie , ihlu na plstenie, väčšiu špongiu, vykrajovačku na medovníky + zips), nožnice, ihlu, niť, tavnú pištoľ, zatvárací špendlík na brošňu, háčiky na náušnice , korálky na zdobenie.

Tešíme sa na všetkých, ktorí chcú stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu.