TS – TD MpS – Jesenné dekorácie -vyhodnotenie

V pondelok 28.9. 2020 sa v Liptovskom múzeum v Ružomberku opäť zišli šikovné dámy na tvorivej dielni pre verejnosť z cyklu Kreatívne v múzeu, ktorá bola zameraná  na zhotovovanie  jesenných dekorácií, prípadne na ich zdobenie .

Niektoré z prítomných uplietli krásny venček z bukových konárikov alebo z papierových ruličiek, ktoré potom zdobili pomocou prírodného materiálu  (ako sú šišky, bukvice, gaštany, lieskovce, šípky, papričky a listy zo stromov,….)  alebo použili aj umelé či iné drobné dekoračné predmety (tekvičky, papričky, kvety, cesnak a cibuľu, …)

Podujatie sa konalo v zmysle aktuálnych  protiepidemických opatrení (rúško, dezinfekcia a primerané odstupy).

Vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu termín najbližšieho kreatívneho stretnutia zatiaľ zostáva otvorený.  O pokračovaní kreatívnych podujatí budeme verejnosť  informovať prostredníctvom médií,  mailov a web stránky Liptovského múzea.

Foto: z archívu LMR                     KvM – Jesenné dekorácie – venček  – 28.9.2020