TS – TD MpS – Drôtovanie -31.8.2020

V pondelok 24.8.2020 sa v Liptovskom múzeu v Ružomberku opäť zišli kreatívne dámy na tvorivej dielni, kde pomocou špagátových filigrán zdobili  fľaše, dózičky alebo dokončovali zaujímavé šperkovničky zo špagátu, na výrobe ktorých pracovali už na predchádzajúcom stretnutí.

V pondelok 31.8. 2020 od 9.00 – 11.00 hodiny  pozývame mamky, staré mamky  a všetkých ostatných záujemcov o kreatívne tvorenie na poslednú letnú prázdninovú tvorivú dielňu, na ktorú si môžu priviesť na pomoc  aj svoje deti či vnúčatá. Teraz si „oprášime“ techniku opletania drôtom a zhotovíme si zaujímavú opierku na orchideu  či iné vyššie kvety alebo rastliny.

Budeme potrebovať 3x 1m dlhý hrubší medený  drôt, tenký pletací drôt  (zelený alebo medený), kliešte a perličky prípadne iné korálky na zdobenie.

Veríme, že Vás ponuka zaujala a zavítate medzi nás.

Tešíme na všetkých, ktorí si nájdu čas a prídu do múzea stráviť príjemné tvorivé dopoludnie.

Foto: z archívu LMR             KvM – Špagátovanie –  24.8. 2020