TS – MpS – Recy veci zo siloniek – 3.8.2020

Názov podujatia :       RECY VECI ZO SILONIEK – tvorivá dielňa
                                    z cyklu Múzeum pre seniorov
Usporiadateľ:             Žilinský samosprávny kraj Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :      pondelok  3.8. 2020
Miesto konania:         Liptovské múzeum v Ružomberku

Pozývame Vás a všetkých záujemcov o kreatívne tvorenie na ďalšiu zo série tvorivých dielní pre verejnosť z cyklu Múzeum pre seniorov , kde budeme pokračovať v recyklovaní silonkových pančúch. Naposledy (27.7.) sme z nich ušili lopárikového pančucháčika , ktorému vyrobíme kamaráta na vareške, alebo si dokončíme nylonovú labutiu dekoráciu. Je potrebné priniesť si pomôcky a materiál : silonky, výplň, ihlu, niť, nožnice, látku, stužku, vlnu,  tavnú pištoľ,  žmurkacie oči, lepidlo, rúž, fixy, varešku,  drôt, kliešte, valec (lak na vlasy), polystyrénové vajce.

Nakoľko je čas prázdnin, mamky a starké si môžu vziať na pomoc svoje deti a vnúčatá. Vítaný je každý, kto má čas a chuť stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu.

Tešíme sa na všetkých.

Foto: z archívu LMR                         TD MpS – Lopárik Pančucháčik – 27.7.2020