TS – MpS – Ozdoby z čajových obalov – 3.7.2017

Liptovské múzeum v Ružomberku (organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) pozýva všetkých svojich priaznivcov na prázdninovú tvorivú dielňu pre verejnosť z cyklu Múzeum pre seniorov, ktorá bude v pondelok 3.7. 2017 v obvyklom čase – t.j. od 9.00 -11.00 hodiny. Teraz , okrem ľubovoľnej témy práce podla vlastného uváženia prítomných, sa budeme zaoberať aj recyklovaním čajových obalových sáčkov, z ktorých budeme vyrábať zaujímavé ozdobné prvky, ktorých využitie môže byť napríklad na netradičné 3D pohľadnice, alebo ako dekorácie na vianočný stromček .

Na čajové pohľadnice si treba priniesť     výkres biely (farebný), nožnice, lepidlo, farebné papiere, zúbkované nožnice, prípadne vykrajovačky na  papier.  Čajové obaly nosiť netreba, tieto dodá múzeum.

 

Nakoľko už začínajú prázdniny,   mamičky a staré mamy si môžu vziať na pomoc so sebou aj svoje deti či vnúčatá.

Na poslednom kreatívnom stretnutí v  pondelok 26.6. 2017 v rámci podujatia Kreatívne v múzeu  sme so šikovnými dámami pracovali nielen s moosgummou pri výrobe krásnych postavičiek, ale využíli sme rôzne techniky, ktoré sme sa učili na predchádzajúcich tvorivých dielňach – práca s papierom, vlnou, šperkovanie, soutache,  či pletenie cez dutinku.

 

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú chuť stráviť v múzeu príjemné tvorivé chvíle.

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Ulož [318.00 B]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Ulož [316.00 B]

 

Mgr. Ľubica Drusková
kultúrno-výchovný pracovník 
Liptovské múzeum v Ružomberku
Š. N. Hýroša 10
034 50 Ružomberok
Tel.: 044/432 24 68, +421 907 847 232
E-mail: liptmuzeum@mail.t-com.skkultura.lmr@gmail.com 
www.liptovskemuzeum.sk