TS – KvM – Valentínky- 10.2.2020

Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :    10.2. 2020               od 9.00 – 11.00 hod
Miesto konania:        Liptovské múzeum v Ružomberku

Pozývame Vás a všetkých záujemcov o kreatívne tvorenie do Liptovského múzea v Ružomberku na  ďalšiu tvorivú dielňu pre verejnosť z cyklu Kreatívne v múzeu.

V pondelok 10.2. 2020 od 9.00 hod.. si vyrobíme dekoračné valentínske srdiečko, na ktoré potrebujeme: červenú, prípadne ružovú alebo bielu moosgummi, nožnice, pravítko, ceruzku, ostrú drevenú špajdlu, tenkú fixu alebo gélové pero, prípadne tenučký štetec a akrylovú farbu kontrastnej farby ako moosgummi (bielu, červenú, čiernu…), vatelínovú výplň, sekundové + silikónové lepidložehličku..

Na poslednom tvorivom stretnutí v utorok 4.2. 2020 sme sa svojimi  dekoračnými výrobkami, zhotovenými rôznymi technikami (špagát, patchwork, kanzaschi, háčkovanie, vyšívanie, drôtovanie,….).. pripravovali na  Veľkú noc ..

Ďalšiu februárovú tvorivú dielňu  z cyklu  Múzeum pre seniorov  z technických príčin namiesto pondelka 17.2. 2020 plánujeme  nahradiť  piatok 14.2. 2020.

Kreatívne v múzeu vo februári  bude pokračovať  v pondelok 24.2. 2020.

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť stráviť príjemné dopoludnie v múzeu.

Foto: z archívu LMR                    TD MpS – Veľkonočné vajíčka 4.2.2020