TS – KvM – Špagátovanie 2.9.2019

Názov podujatia :    ŠPAGÁTOVANIE Kreatívne v múzeu
Usporiadateľ:            Žilinský samosprávny kraj Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :    pondelok  2.9. 2019               od 9.00 – 11.00 hod

Pozývame Vás do Liptovského múzea v Ružomberku (organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) na pondelkovú tvorivú dielňu pre verejnosť z  cyklu Kreatívne v múzeu, ktorá bude az v pondelok 2.9.2019 v obvyklom čase, t.j. od 9.00 -11.00 hod.

Povodne plánované tvorivé stretnutie 26.8.2019 je z technických príčin zrušené.

Hoci prácou so špagátom sme sa už niekoĺko krát zaoberali, pre záujem pravideľných účastníčok tvorivých dielní budeme v špagátovaní pokračovať aj na najbližšej tvorivej dielni (2.9.2019).

Preto si treba priniesť : špagát, jutu, silikónové lepidlo, tavnú pištoľ, nožnice, euroobal, ceruzku, fľašu na vázu, prípadne karton, pravítko a na ozdobu – ( podľa vlastného uváženia) – farebný filc, krajku, tenkú stužku, korálky, väčšie perličky, umelé či fomiranové kvietky…. ).

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť príjemne a kreatívne stráviť dopoludnie v múzeu. Vítaný je každý, bez ohľadu na vek.

Naposledy 19.8.2019 sme na tvorivej dielni z cyklu Múzeum pre seiorov  pracovali s rôznym materiálom a technikami – kumihimo náramky, recy veci – brošne a ozdoby z pechovkového dna, vyšívanie na Kanave, šúpolienky,….

Veríme, že Vás nápady a naše pozvanie zaujme a prídete medzi nás.

 Foto: z archívu LMR      TD MpS –Recy veci- šúpolie, špagát, plechovka – 19.8.2019