TS – KvM – Nylonové recy veci

Názov podujatia :       NYLONOVÉ RECY VECI Kreatívne v múzeu
Usporiadateľ:              Žilinský samosprávny kraj Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :       6.7. 2020 od 9.00 – 11.00 hod
Miesto konania:          Liptovské múzeum v Ružomberku

V pondelok 13.7.2020 sa v Liptovskom múzeu opäť zišli kreatívne dámy na tvorivej dielni pre verejnosť z cyklu Múzeum pre seniorov pri zaujímavých ručných prácach – ako vyšívanie, háčkovanie, pedigovanie a výroba netradičných šperkov z papiera.

Nasledujúce stretnutie bude v pondelok 20.7.2020 v obvyklom čase – od 9:00 – 11:00 hod. Opäť sa zameriame na recyklované recy veci. Teraz to bude nylon – resp. nylonové detské alebo dámske silonky, z ktorých môžu vzniknúť pekné dekoračné predmety – kvety, labuť a iné.

Na ich zhotovenie budeme potrebovať: farebné pančuchy, drôt, kliešte, valec (lak na vlasy), niť, drevenú špajdlu, zelenú floristickú pásku, polystyrénové vajce, tavnú pištoľ, nožnice, molitanovú výplň, vatové tyčinky,…

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu.

Foto: z archívu LMR TD MpS – Šperky z papiera – 13.7.2020