TS- KvM – Jesenné dekorácie-venček – 28.9.2020

Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :        28.9. 2020               od 9.00 – 11.00 hod
Miesto konania:           Liptovské múzeum v Ružomberku

V pondelok 21.9.2020 sa v Liptovskom múzeum v Ružomberku na tvorivej dielni pre verejnosť z cyklu  Múzeum pre seniorov  opäť zišli kreatívne dámy pri šití pekných netradičných ozdobných textilných tekvičiek .

Na ďalšom stretnutí v pondelok 28.9.2020 v obvyklom čase, od 9:00-11:00 hodiny budeme pokračovať v jesennej téme a ozdobíme si venčeky či iné dekoračné predmety podľa vlastnej fantázie (svietnik, obrázok,….a podobne).

Je potrebné priniesť si materiál a pomôcky: prútený, pedigový, papierový či polystyrénový venček,  prírodné alebo umelé ozdoby (javorové alebo iné listy, kvety, šípky, šišky, orechy, … ), tavnú pištoľ, drôt, nožnice, kliešte.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a prídete medzi nás. Vítaný je každý, bez ohľadu na vek, kto má  čas a chuť stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu.

Foto: z archívu LMR TD MpS – Šité tekvičky – 21.9.2020