TS – KvM – 22.6.2020

Názov podujatia :         Recy veci: Zdobené kvetináče, bylinkáče Kreatívne v múzeu
Usporiadateľ:                Žilinský samosprávny kraj Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia :        22.6. 2020               od 9.00 – 11.00 hod
Miesto konania:           Liptovské múzeum v Ružomberku

V pondelok 15.6.2020 sa v Liptovskom múzeu po 3 mesačnej „koronovej“ prestávke opäť konala tvorivá dielňa pre vereuosť z cyklu Múzeum pre seniorov.  Niektoré z prítomných dám prácovali  s moosgummou pri výrobe zaujímavých  dekorácií, iné pokračovali vo vyšívaní a pedigovaní.

V pondelok 22.6.2020 v obvyklom čase, od 9.00 -11.00 hod. bude tvorivé stretnutie pod zaužívaným názvom  Kreatívne v múzeu, na ktoré ste všetci srdečne pozvaní.

Vrátime sa k recyklovaniu starých kvetináčov alebo plechoviek   pomocou servítkovej techniky či maľovania  akrylovými farbami.  Je potrebné priniesť si kvetináč prípadne  plechovku, akrylové farby,  štetce roznej hrúbky, tavnú pištoľ, disperzné lepidlo, nožnice, obrázkové servítky, chlpatý drôtik, prípadne iný materiál a pomôcky podľa vlastnej fantázie.

Veríme, že si nájdete čas a prídete medzi nás.

Foto: z archívu LMR                       TD MpS – Tvoríme z mosgummi – 15.6.2020