VYHODNOTENIE

Vzdelávací program -- Naše mesto, naša obec - MŠ Bystrická cesta - 20.6.2024

Vo štvrtok 20.6.2024 navštívili Liptovské múzeum v Ružomberku aj mladší žiaci z MŠ Bystrická cesta, aby sa zúčastnili vzdelávacieho programu NAŠE MESTO, NAŠA OBEC.

20240620 102624

Podobne ako ich starší kamaráti v utorok 18.6. 2024, aj oni sa zúčastnili všetkých aktivít. Po krátkej prehliadke expozície národopisu a ružomberských dejín sme sa formou riadeného rozhovoru, otázok a pomocou obrázkov a exponátov snažili zistiť rozdiely medzi obcou a mestom, ukázali sme si erby a vlajky mesta a niekoľkých obcí... a po krátkej povesti a veselej pesničke sme sa venovali vymaľovávaniu omaľovánok a cvičeniu pamäte pri hĺadaní pexesových obrázkov.

Takto počas hodiny v našom programe sme mali prvky regionálnej, literárnej, hudobnej a výtvarnej výchovy.

Ďakujeme deťom aj paniam učiteľkám za návštevu a tešíme sa na nich pri v septembri. Prajeme im príjemné prežitie prázdnin a krásne leto.