lesne zvieratka 1V stredu 22.11.2023 navštívili Liptovské múzeum v Ružomberku mladšie aj staršie deti z MŠ Biely Potok za účelom absolvovania vzdelávacieho programu LESNÉ ZVIERATKÁ.

Prvá časť podujatia sa odohrávala v zoologickej expozícii, kde sme si popozerali vystavené zvieratká, porozprávali si , ako a kde niektoré z nich bývajú, čím sa živia, povedali sme si niekoľko hádaniek a podľa obrázkov sme vyhľadávali vystavené zvieratká alebo zvieraciu rodinku.

V druhej časti sme využili herné prvky, zahrali sme sa krátke scénky o zvierakách, vypočuli zvieraciu rozprávku, po vypočutí ktorej sme vymaľovávali zvieraciu omaľovánku a na záver sme sa zahrali zvieracie pexeso.

Ďakujeme pani riaditeľke , paniam učiteľám a všetkým deťom za návštevu a tešíme sa na stretnutie pri ďalších podujatiach.