Múzeum liptovskej dediny Pribylina a ostatné expozície Liptovského múzea organizujú počas celého roka rôzne programové podujatia, v ktorých dostávajú priestor najmä ľudoví remeselníci, tradiční výrobcovia či folklórne súbory.

S cieľom zvýšenia kvality našich programov, ale aj s cieľom o obohatenie našich programov neustále hľadáme nových účinkujúcich, ktorí potešia verejnosť počas podujatí Liptovského múzea.

V prípade, že sa venujete ľudovému remeslu, vystupujete ako folklórny súbor, divadielko či vyrábate domáce produkty a zároveň máte záujem stať sa súčasťou programových vystúpení Liptovského múzea, dajte nám o sebe vedieť.

Krátku informáciu o tom, že chcete byť súčasťou našich vystúpení spolu s inrofmáciami o tom, čomu sa venujete, nám napíšte na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Po obdržaní správy vás budeme v dohľadnom čase kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu.

Snímka obrazovky 2024 03 20 o 14.00.17