MÚZEUM PRE SENIOROV - Šikmý prúžok – 27.5.2024

Pozývame Vás do Liptovského múzea v Ružomberku na kreatívne podujatie pre verejnosť z cyklu MÚZEUM PRE SENIOROV, spojené s prehliadkou výstavy.

4

V pondelok 27.5. (aj 3.6. 2024) budeme pracovať so saténovými prúžkami, z ktorých si vyrobíme zaujímavé prívesky a brošne, či iné ozdoby. Na ich zhotovenie budeme potrebovať: 1m saténové šikmé prúžky rôznych farieb ( široké cca 1,5 cm), nožnice, pravítko, ceruzku, tavnú pištoľ, silikónové lepidlo, zapaľovač, pinzetu, štras, ozdoby (perličky, korálky, gombíky) zatvárací špendlík (na brošňu), retiazku so zapínaním (alebo saténovú šnúrku, úzku stužku, či sutašku na náhrdelník).
Kto nemá pomôcky, alebo záujem o túto techniku, môže pokračovať v kreatívnej práci podľa vlastného výberu.
Vítaný je každý, kto má čas a chuť stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu.
Tešíme sa na Vás.