Pozývame Vás do Liptovského múzea v Ružomberku na kreatívne podujatie pre verejnosť z cyklu MÚZEUM PRE SENIOROV, spojené s prehliadkou výstavy.

20240527 114338

V pondelok 3.6.2024 budeme pokračovať v práci so saténovými prúžkami pri výrobe netradičných ozdôb. Na ich zhotovenie budeme potrebovať: 1,5 m saténové šikmé prúžky 3- 4 rôznych farieb ( široké cca 1,5 cm), nožnice, pravítko, ceruzku, tavnú pištoľ, silikónové lepidlo, zapaľovač, pinzetu, štras, ozdoby (perličky, korálky, gombíky) zatvárací špendlík (na brošňu), retiazku so zapínaním (alebo saténovú šnúrku, úzku stužku, či sutašku na náhrdelník).

Kto nemá pomôcky, alebo záujem o túto techniku, môže pokračovať v kreatívnej práci podľa vlastného výberu.

TmT NFKD

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu. Vítaný je každý.