spagatovanie1„Čarovanie“ so špagátom bola téma pondelkovej tvorivej dielne pre verejnosť v Liptovskom múzeu v Ružomberku.

5.2. 2024 sa tu po týždni opäť zišli kreatívne dámy na ďalšom tvorivom podujatí z cyklu MÚZEUM PRE SENIOROV, aby nás svojimi krásnymi a vtipnými ozdobami a bytovými dekoráciami presvedčili o tom, na čo je možné použiť a čo všetko sa dá vyrobiť z obyčajného jutového špagátu – valentínske srdiečka na dvere, ozdobné fľaše, vázy, košíčky a postavičky.

Okrem špagátovania a recyklovania fliaš sa niektoré dámy venovali aj zdobeniu kartónovej krabice, či výrobe frivolitkového veľkonočného zajačika.

Nasledujúce stretnutie z cyklu KREATÍVNE V MÚZEU bude opäť v pondelok – 12.2.2024 v obvyklom čase od 9:00 hodiny, kedy sa budeme venovať ďalšej technike – fonalgrafike.