LESNÉ ZVIERATKÁ – 24.5.2024 – vyhodnotenie

V piatok 24.5.2024 navštívili Liptovské múzeum v Ružomberku dve triedy predškolákov z MŠ A. Bernoláka kvôli účasti na vzdelávacom programe LESNÉ ZVIERATKÁ. Deti z obidvoch skupín absolvovali rovnaké aktivity programu.

11

Po úvodnom privítaní a zoznámení sme vstúpili do pomyselného „rozprávkového lesa“ v zoologickej expozícii, kde sme si popozerali a spoznávali vystavené lesné zvieratká, porozprávali, ako a kde niektoré bývajú, čím sa živia. Podľa rozdaných obrázkov deti vyhľadávali vystavené zvieratká, alebo celú zvieraciu rodinku. Vypočuli si zvieraciu rozprávku, vymaľovávali omaľovánku so zvieratkami z rozprávky, poskladali medvedíkové puzzle a zahrali sa zvieracie pexeso. Na záver niektoré z detí zarecitovali pár zvieracích básničiek a zaspievali krásnu pesničku, za čo boli všetky odmenené malou sladkosťou.

Ďakujeme pani riaditeľke , paniam učiteľkám a všetkým deťom za návštevu a tešíme sa na stretnutie pri ďalších podujatiach.