KvM Vyšívame stuhami- 9.4.2024

V rámci tvorivej dielne pre verejnosť z cyklu KREATÍVNE V MÚZEU v utorok 9.4.2024 v Liptovskom múzeu v Ružomberku sme sa s tvorivými dámami pokúšali vyšívať kvetinové vzory saténovými stuhami rôznej šírky. Hoci sme teraz boli v komornejšom zoskupení, na príjemnej atmosfére to nijako neubralo a po počiatočnom zvládnutí základov tejto techniky nám pod našimi rukami vznikali pekné vyšívané obrázky.

Nasledujúce tvorivé stretnutie z technických príčin bude opäť v utorok - 16.4.2024, v obvyklom čase od 9:00 hodiny, kde ústrednou témou budú dekoračné zdobené kvetináče. Kto sa tejto téme nechce venovať, môže pokračovať vo vyšívaní zložitejších vzorov zo stúh, alebo sa venovať tvoreniu podľa vlastného výberu.

20240409 095238