KvM – Paličkovanie II – streda 27.3.2024 – pozvánka

Pozývame Vás do sídelnej budovy Liptovského múzea v Ružomberku na tvorivú dielňu pre verejnosť z cyklu KREATÍVNE V MÚZEU. V zmenenom termíne, t.j. v stredu 27.3.2024 so začiatkom o 9:00 hodine budeme pokračovať v paličkovaní, ktorého základy sme sa už učili na niekoľkých stretnutiach v tomto aj v minulom roku.

plagát KvM Paličkovanie II streda 27.3. 2024

Je potrebné priniesť si pomôcky a materiál: valec na paličkovanie so stojanom, drevené paličky cca 16-20 ks, farebnú priadzu (Školskú priadzu, Perlovku alebo Kordonet), špendlíky s malou hlavičkou, fóliu (euroobal), kockovaný papier a ceruzku. Kto nemá pomôcky, alebo záujem učiť sa túto techniku, môže sa venovať tvoreniu podľa vlastného výberu.

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť stráviť príjemné kreatívne dopoludnie v múzeu.

Termíny nasledujúcich tvorivých stretnutí:

APRÍL

Utorok           KvM -   9.4. 2024 – Vyšívanie stuhami