V pondelok 18.3.2024 v Liptovskom múzeu v Ružomberku sme sa po dlhšom čase vrátili k paličkovaniu. Okrem tvorivých dám z Ružomberka, Černovej, zo Švošova (okres Ružomberok) a z Dúbravy (okres Liptovský Mikuláš), sme dnes privítali aj pani z Trenčianskeho Jastrabia (okres Trenčín).

IMG 20240318 101930

Okrem paličkovania sa niektoré dámy venovali aj iným činnostiam – korálkovanie, špagátovanie, pedigovanie, studený porcelán a Kumihimo. O tom, že dámy do múzea chodievajú s chuťou a radosťou, svedčí aj príjemná, takmer rodinná atmosféra.

Termín nasledujúceho kreatívneho stretnutia, kedy budeme pokračovať v paličkovaní, bude z technických príčin opäť zmenené. Miesto plánovaného pondelka 25.3. sa stretneme v stredu 27.3.2024 v obvyklom čase – od 9:00 hodiny.
Veríme, že aj v tomto predveľkonočnom zhone si nájdete čas a prídete medzi nás.

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú chuť stráviť príjemné kreatívne dopoludnie v múzeu.