Pozývame Vás do sídelnej budovy Liptovského múzea v Ružomberku na tvorivú dielňu pre verejnosť z cyklu KREATÍVNE V MÚZEU. V pondelok 18.3.2024 v zmenenom termíne, so začiatkom o 8:30 hodine sa vrátime k paličkovaniu, ktorého základy sme sa už učili na niekoľkých stretnutiach v minulom roku.

plagát KvM Paličkovanie 18.3.2024

Je potrebné priniesť si pomôcky a materiál: valec na paličkovanie so stojanom, drevené paličky cca 16-20 ks, farebnú priadzu (Školskú priadzu, Perlovku alebo Kordonet), špendlíky s malou hlavičkou, fóliu (euroobal), kockovaný papier a ceruzku. Kto nemá pomôcky, alebo záujem učiť sa túto techniku, môže sa venovať tvoreniu podľa vlastného výberu.

Ilustračné foto

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť stráviť príjemné kreatívne dopoludnie v múzeu.