Pozývame Vás do sídelnej budovy Liptovského múzea v Ružomberku na tvorivé podujatie pre verejnosť z cyklu KREATÍVNE V MÚZEU spojené s prehliadkou výstavy.

plagát MPS Macramé 20.5.2024

V pondelok 20.5.2024 v obvyklom čase – od 9:00 hodiny si zopakujeme, alebo sa naučíme viazať uzly macramé a touto technikou si zhotovíme záves na kvetináč, dekoráciu alebo si upletieme opasok či jemný náramok. Je potrebné priniesť si pomôcky a materiál: špagát (šnúru na macramé alebo voskované či saténové šnúrky na náramok), nožnice, korále s väčšou dierkou, ceruzku, lepiacu pásku, krúžok (od kľúčov), kvetináč .
Kto nemá záujem o túto techniku, môže pokračovať v tvorení podľa vlastného výberu.

Tešíme sa na všetkých, ktorí majú čas a chuť stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu.