Tvorenie zo štipcov

Pozývame Vás do Liptovského múzea v Ružomberku na ďalšie kreatívne stretnutie DO MÚZEA S BABIČKOU ZA POZNANÍM A ZÁBAVOU – z cyklu Múzeum pre seniorov.

Prázdninové pondelkové stretnutia sa budú niesť v duchu tvorivosti, zábavy a poznania, preto pozývame všetkých – dospelých, seniorov ale aj ich deti, či vnúčatá do Liptovského múzea v Ružomberku, kde okrem precvičovania si zručnosti a jemnej motoriky sa môžu aj niečomu priučiť, dozvedieť sa čosi z histórie a činnosti múzea, navštíviť jednu expozíciu, či aktuálnu výstavu a kreatívne sa zabaviť na tvorivej dielni. Staršie deti môžu pomáhať, alebo pracovať spolu s dospelými.

V pondelok 25.7.2022 v obvyklom čase – od 9:00 hodiny budeme pracovať s drevenými kolíčkami na prádlo, z ktorých si vyrobíme zaujímavé dekoračné alebo prakticky využiteľné drobné predmety do domácnosti – napríklad tužkovník, servítnik, podložku pod hrniec a podobne.

Podujatia, na ktoré je potrebné priniesť si pomôcky a materiál sa začínajú vždy o 9:00 hodine a stoja 1,50€/os. Je potrebné priniesť si : drevené kolíčky (štipce) na prádlo, tavnú pištoľ, a na ozdobenie štras, prípadne korálky alebo stužky.

Veríme, že si nájdete čas a prídete medzi nás.

Tešíme sa na Vás.