Likavské hradné dni 2014

Všetkých, ktorých priťahuje romantika stredoveku, cvendžiacich mečov, hluk bojovej vravy i bujarý, rozšafný humor šermiarov, kmínov a dvorné spôsoby rytierov, pozýva Liptovské múzeum v Ružomberku, spoluorganizátori a partneri podujatia na program Likavské hradné dni 2014.

Podujatie sa uskutoční v amfiteátri obce Likavka 26. júla 2014. Už od 12. hodiny bude možné nahliadnuť do zákutí stredovekého tábora, po 14. hodine aj ochutnať niečo z jednoduchých dobrôt tých čias a od 15:00 stačí usadiť sa s dobrou náladou v hľadisku amfiteátra a sledovať program, ktorý sa potiahne až do večerných hodín.

Vstupné: 2 € (dospelí), 1 € (deti, dôchodcovia, ZŤP), 0,50 € (obyvatelia Likavky)

V cene vstupného je okrem programu aj prehliadka sprístupnených častí hradu Likava (službe na hrade je potrebné preukázať sa zakúpenou vstupenkou na podujatie, prípadne kúpiť si ju priamo na hrade). Hrad Likava bude 26. 7. 2014 prístupný v predĺženom návštevnom režime od 9:00 do 19:30.

Príďte potešiť seba, svoje ratolesti i svojich blízkych v dobrodružnej spoločnosti neohrozených mužov a spanilých dám spred niekoľkých storočí!

lhd-2014-plagat