TS – KvM – Valentínske dekorácie -29.1.2019

Názov podujatia:           VALENTÍNSKE DEKORÁCIE
                                      Kreatívne v múzeu

Usporiadateľ:                 Žilinský samosprávny kraj Liptovské múzeum v Ružomberku
Dátum podujatia:           29.1. 2019 od 9.00 – 11.00 hod
Miesto konania:             Liptovské múzeum v Ružomberku

V pondelok 21.1.2019 sme v Liptovskom múzeum v Ružomberku (organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) na tvorivej dielni v rámci podujatia Múzeum pre seniorov pokračovali v šití pančuchových postavičiek .

V pondelok 28.1. 2019 si na tvorivej dielni KREATÍVNE V MÚZEU budeme vyrábať valentínske dekorácie a ozdoby. Na ich zhotovenie potrebujeme kartónové srdce (alebo kartón a rezací nôž), ceruzku, nožnice, červené papiere, čajovú lyžičku, špongiu, uterák, zubaté nožnice, lepidlo, tavnú pištoľ, kružidlo (pohár), stužku, prípadne červenú vlnu a háčik na háčkovanie.
Pozvaný a vítaný je každý, kto má čas a chuť stráviť príjemné tvorivé dopoludnie v múzeu.

Foto: z archívu LMR MpS – Pančuchová bábika – 21.1.2019