TS – MpS – v piatok 1.2.2019 – Tvorenie z moosgummi a z foamiranu

Pozývame Vás a všetkých záujemcov do Liptovského múzea v Ružomberku (organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja) na ďalšiu zo série podujatí z cyklu Múzeum pre seniorov, ktoré sa uskutoční netradične – už v piatok 1.2. 2019, nakoľko pôvodne plánovaná pondelková tvorivá dielňa Kreatívne v múzeu (4.2. 2019) je z technických príčin zrušená.

Témou poslednej tvorivej dielne bola výroba papierových ruží na valentínske srdiečko či kyticu  a tiež  ručná práca podľa vlastného výberu – napr. vyšívanie, špagátovanie, pletenie,…

V piatok 1.2. 2019 budeme znovu pracovať s moosgummou a foamiranom. Podľa vlastného výberu aktivity je potrebné priniesť si materiál a pomôcky – farebnú moosgummi či foamiran, žehličku, sekundové lepidlo, drevenú špajdlu, pravítko, akrylové farby alebo farebné popisovače, tenký štetec, roztierateľné voskovky, tenký drôt, nožnice, tavnú pištoľ, orezávací nôž, a zelenú floristickú pásku.

Tešíme sa na Vás. Vítaný je každý, bez ohľadu na vek.

Od 1.2. 2019 podľa nového cenníka  vstupné na podujatie MÚZEUM PRE SENIOROV  je 1,50€/os.

Foto: z archívu LMR             MpS – Valentínske dekorácie – 29.1.2019